• Školský rok

• Regionálne kolo

• Alexandra Pašková

• Liptov 24 · Regionálne kolo · 2023/2024
        • Každoročne naši žiaci získavajú tie najvyššie ocenenia z regionálnych výtvarných súťaží. Nebolo tomu inak ani tentokrát. V 18. ročníku regionálnej výtvarnej súťaže Liptov 2024 sa odbornej porote najviac páčila práca Alexandry Paškovej zo 4.B, ktorá v kategórii 9 – 12 ročných žiakov získala 1.miesto. S náročnou
        • Lea Lovaštíková

• Nela Kurinská

• Petra Kačaljaková

• Sara Semanová

• Sandra Bartánusová

• Krajské kolo

• Michal Kľuska

• 3. miesto (kategória 1A)
        • Olympiáda nemeckého jazyka · Krajské kolo · 2023/2024
        • 15.2. sa v Námestove uskutočnilo krajské kolo Olympiády nemeckého jazyka, kde sa náš žiak Michal Kľuska umiestnil v kategórii 1A na 3. mieste. Michalovi srdečne blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.
    • Okresné kolo

• Michal Kľuska

• 3.miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2023/2024
        • Dňa 11. apríla sa v priestoroch CVČ Elán na Dončovej ulici konalo okresné kolo biologickej olympiády – kategória E . V tomto školskom roku bola súťaž zameraná na rastliny a živočíchy vôd a okolia. Našu školu reprezentovali Michal Kľuska (7.E) a Matúš Lišiak (7.E), ktorí súťažili v odbornosti zoológia, a Vivien A. Stefanova (7.D), ktorá súťažila v botanike. Okrem teoretických vedomostí sa hodnotí aj praktická časť (zostavenie herbáru,fotografií a zbierok živočíchov) a poznávanie predpísaných druhov rastlín a živočíchov. Najlepšie sa umiestnil Michal Kľuska, ktorý získal 3. miesto. Blahoželáme.
        • Vivien Antonova Stefanova

• súťažiaci
        • Matúš Lišiak

• súťažiaca
        • Matúš Lišiak

• 2. miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2023/2024
        • Dňa 3.4.2024 sa v priestoroch ZŠ Klačno konalo Okresné kolo matematickej olympiády žiakov 6. – 8.
          ročníka. Našu školu úspešne reprezentovali Matúš Lišiak (7.E) a Filip Ondrejka (8.A), ktorí skončili vo svojej kategórii na krásnom 2. mieste. Blahoželáme!
        • Filip Ondrejka

• 2. miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2023/2024
        • Ema Krajčiová

• Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2023/2024
        • V utorok 26.3.2024 sa v priestoroch Katolíckej univerzity v Ružomberku uskutočnilo okresné kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. 70. ročník tejto postupovej súťaže sa niesol v znamením úspechu. V I. kategórii v prednese prózy zažiarila Ema Krajčiová z 3. E, ktorá sa umiestnila na výbornom 1. mieste. Emke srdečne blahoželáme a zároveň jej držíme palce v postupovom kole regionálnej súťaže Vajanského Martin!
        • Viktória Danišová

• McDonald Cup - futbalový turnaj · Okresné kolo · 2023/2024
        • Dňa 21.3. sme odohrali okresné kolo vo futbalovom turnaji McDonald Cup. Našim prvostupniarom sa darilo veľmi dobre, keď turnaj s 3 víťazstvami a 1 remízou ovládli a umiestnili sa na 1.mieste. Zároveň sme postúpili do krajského kola, ktoré sa bude hrať v Martine. Žiačkám a žiakom gratulujeme a ďakujeme za príkladnú reprezentáciu školy. Držíme palce v ďalšom kole.
        • Diana Pudišová

• Oskar Daniš

• Alex Jiran

• Filip Kurilla